HRANICLEAN 04 čistič vytvrzeného PUR lepidla

Značka: Hranipex
568,70 Kč / ks 470 Kč bez DPH
Dodání do 5 dnů

Čisticí prostředek Hraniclean 04 slouží k čištění nástrojů od vytvrzeného PUR lepidla. Čistí a rozpouští nevytvrzená lepidla, vytvrzená lepidla uvolňuje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Příklady použití:

  • manuální čištění
  • uvolnění vytvrzeného PUR lepidla
  • odmytí nevytvrzeného lepidla

Charakteristika:

Čisticí prostředek Hraniclean 04 v nažloutlé barvě slouží k čištění nástrojů, kterých zbaví lepidla na bázi polyuretanů (PUR). Nevytvrzené lepidlo na bázi PUR odmyje, lepidlo vytvrzené uvolní, vzhledem k jeho odolnosti ho nerozpustí úplně. Při odstraňování odolného vytvrzeného lepidla je nutné čisticí prostředek Hraniclean 04 nechat působit několik minut.

Čisticí prostředek Hraniclean 04 lze ve výjimečných případech použít i na čištění dalších materiálů, ale je nutné čistič nejdříve otestovat.

Balení a skladovatelnost:

Uchovávejte v originálním uzavřeném balení. Trvanlivost 36 měsíců od data plnění v původním uzavřeném obalu při teplotě 20 °C.

Aplikace:

Vzhledem k odolnosti vytvrzených PUR lepidel je nutné čištěný díl ponořit do čističe a nechat působit minimálně 30 minut. Po uplynutí minimální doby je možné uvolněné lepidlo odstranit.

Bezpečnostní list

Doplňkové parametry

Kategorie: Lepidla,čističe
Balení: 1 litr

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení